Author: r***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice camera it came with some stickers and the sd card if you ordered it,gives vintage quality
Color: LK-007 Black
Price: £19.46
Original Price: £20.48
| Material | ABS |
| Batteries Included | Yes |
| Camera Lens Type | Standards |
| Resolution | 4K |
| Color | Q12 Purple-sticker + Card Reader |
| Connection Method | Data Cable |
| Usage | Consumer |
| Optical Zoom | Fixed Focus |
| Sensor Type | CCD |
| Screen Resolution | 1920x1080 |
| Screen Size | 2.1~3 inches |
| Digital Zoom | 16X |
| Sensor Size | 1/1.65" |
| Shooting Speed | 1 to 3 Fps |
| Focal Length | 15-45mm |
| Lens Mount | Other |
| Camera Type | Digital Point & Shoot Cameras |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Focus Type | AF |
| Shooting Modes | Shutter Priority |
| SKU | se2501084401711660 |
Author: r***i
Date:
Review: Nice camera it came with some stickers and the sd card if you ordered it,gives vintage quality
Color: LK-007 Black
Author: s***8
Date:
Review: Really really good quality happy with purchase just as shown in pictures above 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Color: LK-007 White
Author: m***3
Date:
Review: love it its so cute
Color: LK-007 Pink
Author: z***b
Date:
Review: I loved the camera so much ✨😍
Color: LK-007 Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.